سامانه اشتغال مجازی,بازاریابی و فروش فایل-دانلود چارچوب نظری تحقیق,دانلود مبانی نظری تحقیق,دانلود پیشینه و مبانی نظری تحقیق,مبانی نظری تحقیق,پیشینه و مبانی نظری تحقیق,پیشینه تحقیق,دانلود تحقیق دانشجویی,دانلود مقاله ترجمه شده,دانلود گزارش,دانلود ,طرح,پروژه آماری,دانلود پروژه دانشجویی,تحقیق دانش آموزی,پروژه پایانی,دانلود پایان نامه,دانلود پاورپوینت,دانلود پرسشنامه,کارآفرینی,کارآموزی,دانلود نمونه سوالات,دانلود اقدام پژوهی,دانلود ,طرح درس,دانلود حل تمرین,دانلود پاسخنامه,دانلود درس پژوهی,پیشنهاد خلاقانه,درس,آموزش,کسب و کار اینترنتی,پروژه برنامه نویسی,پروژه نرم افزار

ترجمه مقاله اثر سیاست بین المللی در کشور های در حال توسعه یافته نفت

این کتاب شامل آموزش تصویری کاربردی برنامه سرگرم کنندهComic Life می باشد.در این آموزش بصورت تصویری و کاربردی می آموزید چطور کتاب کامیک یا کارتونی خودتان را خلق کنید.این کتاب بصورتی باور نکردنی در 5 صفحه خدمتتان عرضه می گردد.....پس امتحان کرده و لذت ببرید.(مدیران سایت مجازند 35% مبلغ فروش را به سایت محک واریز نمایند)

ترجمه مقاله اثر سیاست بین المللی در کشور های در حال توسعه یافته نفت

سیاست بین المللی در تجارت نفت تأثیر می گذارد اما آن چه کشورهای در حال توسعه صادر کننده نفت را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد ما یک مجموعه داده در سطح شرکت برای تمام شرکت های وارد کننده نفت از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۸ را مورد بررسی قرار داده و به بررسی تغییر در مباحث سیاسی بین ایلات متحده و شرکت های تجاری پرداخته ایم که توسط اختلاف در الگوهای رأی مجمع عمومی س

اثر سیاست بین المللی در کشور های در حال توسعه یافته نفت – ۲۰۱۴

the effects of international politics on oil exporting developing countries – 2014

چکیده :

سیاست بین المللی در تجارت نفت تأثیر می گذارد. اما آن چه کشورهای در حال توسعه صادر کننده نفت را بیشتر تحت تأثیر قرار می دهد. ما یک مجموعه داده در سطح شرکت برای تمام شرکت های وارد کننده نفت از سال ۱۹۸۶ تا ۲۰۰۸ را مورد بررسی قرار داده و به بررسی تغییر در مباحث سیاسی بین ایلات متحده و شرکت های تجاری پرداخته ایم. که توسط اختلاف در الگوهای رأی مجمع عمومی سازمان ملل بوجود آمده است. مطابق با شواهد کلان قبلی ما برای اولین بار نشان دادیم. که شرکتهای فردی وارد کننده نفت حتی پس از کنترل هیچ گونه ناهمگونی در آنها مشاهده نشده است. ما حدس می زنیم که الگوی سیاسی واردات نفت از این شرکتهای فردی از نوع دور نگهدارنده خطرات سیاسی است. به این دلیل که تجارت نفت اغلب با سرمایه گذاری خارجی همراه است تا حدی که کشورهای درحال توسعه این خطرات را به دلیل بالا بودن نهاد های ضعیف تر باید اثرات سیاسی را در تجارت نفت مورد توجه بیشتری قرار دهند. تصمیم گیری برای واردات نفت در واقع زمانی اتفاق می افتد که شرکتهای وارد کننده نفت در کشورهای در حال توسعه در کوتاه مدت بتوانند نتیجه بگیرند. نتایج به ما نشان می دهد، که سیاست بین الملل می تواند به واردات نفت تأثیر گذاشته از این رو توسعه بلند مدت در جهان در حال توسعه را تحت تأثیر قراردهد.

کلمات کلیدی : سیاست بین المللی – وادرات مبتنی بر (FDI) ریسک کردن امنیت انرژی

۱- مقدمه

سرمایه گذاری نفتی توسط شرکتهای توسط شرکتهای چند ملیتی یکی از قدیم ترین اشکال سرمایه گذاری خارجی( (FDI در جهان در حال توسعه است. هنگامی که تجارت بین المللی در روی نفت خام نسبت به دیگر کالاها بیشتر است. صادرات نفت از کشورهای در حال توسعه دارای منافع خاص می باشد، تا حدودی به دلیل وابستگی سنگین صادرات کالا به این موضوع صرفه جویی ملی در این کشورهای در حال توسعه به نظر می رسد. به شدت در ارتباط با تقاضای خارجی برای نفت است. علاوه بر این زمانیکه نفت در کشورهای در حال توسعه در انحصار دولت باشد. درآمد نفت یک منبع درآمد بزرگ برای دولت بوده و از این رو نوسان در صادرات نفت اثرات مستقیم بر روی سرمایه گذاری دولت و همچنین هزینه ها رفاه و تامین اجتماعی را در این کشورها در پی خواهد داشت. در این مقاله ما یک منبع خاص در عدم قطعیت را که نفت را تحت تاثیر قرار می دهد. یعنی خطر ابتلا به سیاستهای بین المللی را مورد بررسی قرار می دهد. از آنجا که چرچیل اولین بار واژه امنیت بین المللی انرژی را در جهان صنعتی تعریف کرد. این باور توجیه بسیار پیشرفته ای را برای اقتصاد ناشی از توسعه سیاست نفتی در خارج از کشور برای صاحبان سهام بوجود آورد. تحقیقات در الگوی واردات تأیید کرد. که سیاستهای بین المللی تأثیر مشخصی بر تجارت نفت دارد. به طورخاص شواهد نشان می دهد برخلاف بسیار دیگر معماها کشورهای بزرگ با قدرت سرمایه گذاری بالا در خارج از کشور بطور قابل توجهی به دور از دشمنان سیاسی خود بر روی نفت سرمایه گذاری می کند.

*******توجه توجه توجه*******

هرگاه آنچه که لازم دارید رو پیدا نکردین پس از عضویت در شبکه تلگرامی آنلاین خدمت رباط هوشمند ما شما رو به تلگرامفون ۰۹۲۱۹۵۱۶۲۵۶ارجاع داده و شما درخواستتون رو میتونید عنوان نمایید در اینصورت مطمئنا در اولین و در اسرع وقت به درخواست  شما پاسخ داده خواهد شد . در نظر داشته باشید که بدون توجه به عنوان و زمینه خواسته خود حتما رضایت شما جلب میشود.وقطعا ناامید نخواهید شد. انشاالله.

شبکه تلگرامی آنلاین خدمت

تگ ها و کلیدواژه های مرتبط:
سیاست بین المللی ;وادرات مبتنی بر (FDI) ;ریسک کردن امنیت انرژی;اثر سیاست بین المللی; کشور های در حال توسعه یافته نفت

ضمنا پیشنهاد ویژه ما بازدید از شعب ویژه که در زیر آمده است:

http://kar4all.ir

http://kar4you.ir

http://gotofiles.ir

http://mastanehatline.ir

http://mastanehupline.ir

http://coffinetmastaneh.ir

http://nezamazmon.ir

http://1000kala1001khedmat.ir