سامانه اشتغال مجازی,بازاریابی و فروش فایل-دانلود چارچوب نظری تحقیق,دانلود مبانی نظری تحقیق,دانلود پیشینه و مبانی نظری تحقیق,مبانی نظری تحقیق,پیشینه و مبانی نظری تحقیق,پیشینه تحقیق,دانلود تحقیق دانشجویی,دانلود مقاله ترجمه شده,دانلود گزارش,دانلود ,طرح,پروژه آماری,دانلود پروژه دانشجویی,تحقیق دانش آموزی,پروژه پایانی,دانلود پایان نامه,دانلود پاورپوینت,دانلود پرسشنامه,کارآفرینی,کارآموزی,دانلود نمونه سوالات,دانلود اقدام پژوهی,دانلود ,طرح درس,دانلود حل تمرین,دانلود پاسخنامه,دانلود درس پژوهی,پیشنهاد خلاقانه,درس,آموزش,کسب و کار اینترنتی,پروژه برنامه نویسی,پروژه نرم افزار

ترجمه مقاله چر خه اکسیداتیو رادیکال های آزاد مبتنی بر منگنز۱۱۱

این کتاب شامل آموزش تصویری کاربردی برنامه سرگرم کنندهComic Life می باشد.در این آموزش بصورت تصویری و کاربردی می آموزید چطور کتاب کامیک یا کارتونی خودتان را خلق کنید.این کتاب بصورتی باور نکردنی در 5 صفحه خدمتتان عرضه می گردد.....پس امتحان کرده و لذت ببرید.(مدیران سایت مجازند 35% مبلغ فروش را به سایت محک واریز نمایند)

ترجمه مقاله چر خه اکسیداتیو رادیکال های آزاد مبتنی بر منگنز۱۱۱

چرخه ی اکسیداتیو رادیکالهای آزاد ، چرخه ی رادیکال ها از آلکان ها با یک روش مقداری برای سنتز ترکیب های حلقوی در طول سال انجام شده استدر سال های گذشته این روش که شامل هالید ها به یک رادیکال R3snH که توسط سایکیلیزاسیون مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه ی آن کاهش هیدرو کربن ها در زنجیره بوده است در حالی که این دنباله اغلب بازده بالایی از محصولات داشت

کاملا سلیس و روان

چر خه اکسیداتیو رادیکال های آزاد مبتنی بر منگنز۱۱۱

Manganese(III)-Based Oxidative Free-Radical Cyclizations

فهرست:

۱ – مقدمه

الف :چرخه ی اکسیداتیو رادیکال های آزاد

ب:mn(oAc)3

2-شروع کار

الف : ملاحظات مکانیکی

ب:بسترها

ج:اکسیدانها :۱ـمنگنز III -2-ce -re- vو غیره

د : اکسیداسیون محصولات

۳- پایان کار

الف:اکسیداسیون توسط منگتر۱۱۱

ب:اکسیداسیون توسط مس

ج:کلر زنی

د:افزودن نیتریل و منواکسید کربن

و:هیدروژن

۴-چرخه ی تکی

الف:رادیکالهای مشتق شده از اسیدها

ب:رادیکالهای بدست آمده از β-کتوها و β- دی کتونها از سرب

۱ – استر های β- کتو

۲- استر های α – کتو

۳- دی کتونها

ج:رادیکالهای بدست آمده از کتو آسترها و دی کتونها و مالونات آسترها

د: رادیکالهای مشتق شده از کتو استرها ،کتو آمیل ها و مانو آسترهااز سرب ها

ی :حلقه های آرمونیت اضافه شده

۵چرخه های پشت سر هم

الف . دو بانده اضافه شده

ب . دو بانده های اضافه شده

۶٫ چرخه های سه گانه و آلی

۷ . القای نامتقارن

۸ . انو لاسیون

۹ . اکسیداسیون کتونها

۱۰ . چرخه ی تکه تکه شدن

۱۱ . کاربرد های سنتز شده

۱۲ . تشکر و قدر دانی

۱۳ . منابع و یادداشت ها

۱ . مقدمه:

الف . چرخه ی اکسیداتیو رادیکالهای آزاد ، چرخه ی رادیکال ها از آلکان ها با یک روش مقداری برای سنتز ترکیب های حلقوی در طول سال انجام شده است.در سال های گذشته این روش که شامل هالید ها به یک رادیکال R3snH که توسط سایکیلیزاسیون مورد استفاده قرار گرفته و نتیجه ی آن کاهش هیدرو کربن ها در زنجیره بوده است.

در حالی که این دنباله اغلب بازده بالایی از محصولات داشته است اما این رویکرد محدود بودو منجر به عدم عاملیت ناشی از کاهش دو الکترون خالص بوده است.

چرخه ی اکسیداتیو رادیکال های آزاد که در آن رادیکال اولیه تولید شده و یا چرخه اکسیداتیو رادیکال خاتمه می یابد. لذا پتانسیل سنتر قابل توجهی داشته و از سال های بسیار دورتر به عنوان پیش سازه های ساده مورد استفاده قرار می گرفته است .

تشکیل اکسیداتیو ازرادیکال های غیر مدون شامل از دست دادن یک اتم هیدروژن است در عمل این است که با از دست دادن یک پروتون و اکسیداسیون حاصل با یک الکترون اکسیدان برای تولید یک رادیکال اعمال می کند.

مزیت این روش از شکل گیری رادیکال ها این است که پیش سازه های ساده به وجود آمده و معمولا در دسترس هستند . نقطه ضعف به قوه ای که این محصولات دارند مستعد بودن آن ها به دپروتنه شدن بیشتر و اکسداسیون بالا می باشد ختم اکسیداتیو در چرخه رادیکال ها عامل سودمندی بوده و محصولی همه کاره جهت ارائه یک اتم هیدروژن را تولید می کند. اکسیداسیون رادیکال به یک کاتیون با یک الکترون اکسیدان و اکسیداسیون رادیکال با الکن و کربوکسیلات مسII بوده و واکنش با اتم های گونا گون را جهت تولید هالید ها و یا سولفید ها را به دنبال دارد . واکنش با اتم های گوناگون را جهت تولید هالیدها و یا سولفید ها را به دنبال دارد. واکنش انتقال در هالید ها اتفاق افتاده و انتقال در واکنش توسط دالتون توسعه یافته است که به صورت گسترده ای جهت ختم اکسیداتیو واکنش های رادیکال مفید است . برخی از چرخه های رادیکال سنتز شده تحت شرایط اکسیداتیو به وجود مب آید.جولیا تحقیقات گسترده ای در رابطه با چرخه ی اکسیداسیون رادیکال ها انجام داده است سیانوهیدرات های اشباع نشده بنزوئیل پروکسان سیکلوهگزان در رفلاکس رادیکال تولید شده که توسط هیدروژن بوده است . چرخه ی رادیکال سازی منجر به سیکلو پنتیل متیل شده است . از آنها که تنها امکان کند شدن واکنش هیدروژن از سیکلو هگزان وجود دارد چرخه برگشت پذیر بوده و سیکلو هگزبل با ثبلت تری تشکیل شده و هیدروژن از سیگلوهگزان تولید می شود . این واکنش توسط فرایند اکسیداتیو شروع می شود اما به صورت القایی خاتمه می یابد.

*******توجه توجه توجه*******

هرگاه آنچه که لازم دارید رو پیدا نکردین پس از عضویت در شبکه تلگرامی آنلاین خدمت رباط هوشمند ما شما رو به تلگرامفون ۰۹۲۱۹۵۱۶۲۵۶ارجاع داده و شما درخواستتون رو میتونید عنوان نمایید در اینصورت مطمئنا در اولین و در اسرع وقت به درخواست  شما پاسخ داده خواهد شد . در نظر داشته باشید که بدون توجه به عنوان و زمینه خواسته خود حتما رضایت شما جلب میشود.وقطعا ناامید نخواهید شد. انشاالله.

شبکه تلگرامی آنلاین خدمت

تگ ها و کلیدواژه های مرتبط:
چر خه اکسیداتیو رادیکال های آزاد مبتنی بر منگنز۱۱۱;رادیکال;رادیکالهای مشتق شده از کتو استرها;،کتو آمیل ها و مانو آسترهااز سرب ها;چرخه ی اکسیداتیو رادیکالهای آزاد

ضمنا پیشنهاد ویژه ما بازدید از شعب ویژه که در زیر آمده است:

http://kar4all.ir

http://kar4you.ir

http://gotofiles.ir

http://mastanehatline.ir

http://mastanehupline.ir

http://coffinetmastaneh.ir

http://nezamazmon.ir

http://1000kala1001khedmat.ir