سامانه اشتغال مجازی,بازاریابی و فروش فایل-دانلود چارچوب نظری تحقیق,دانلود مبانی نظری تحقیق,دانلود پیشینه و مبانی نظری تحقیق,مبانی نظری تحقیق,پیشینه و مبانی نظری تحقیق,پیشینه تحقیق,دانلود تحقیق دانشجویی,دانلود مقاله ترجمه شده,دانلود گزارش,دانلود ,طرح,پروژه آماری,دانلود پروژه دانشجویی,تحقیق دانش آموزی,پروژه پایانی,دانلود پایان نامه,دانلود پاورپوینت,دانلود پرسشنامه,کارآفرینی,کارآموزی,دانلود نمونه سوالات,دانلود اقدام پژوهی,دانلود ,طرح درس,دانلود حل تمرین,دانلود پاسخنامه,دانلود درس پژوهی,پیشنهاد خلاقانه,درس,آموزش,کسب و کار اینترنتی,پروژه برنامه نویسی,پروژه نرم افزار

ترجمه مقاله پیشرفت های اخیر در زمینه خوشه بندی داکیومنت

این کتاب شامل آموزش تصویری کاربردی برنامه سرگرم کنندهComic Life می باشد.در این آموزش بصورت تصویری و کاربردی می آموزید چطور کتاب کامیک یا کارتونی خودتان را خلق کنید.این کتاب بصورتی باور نکردنی در 5 صفحه خدمتتان عرضه می گردد.....پس امتحان کرده و لذت ببرید.(مدیران سایت مجازند 35% مبلغ فروش را به سایت محک واریز نمایند)

ترجمه مقاله پیشرفت های اخیر در زمینه خوشه بندی داکیومنت

این گزارش مروری کوتاه بر وضعیت فعلی پژوهش های انجام گرفته بر خوشه بندی داکیومنت دارد و پیشرفت های اخیر در این حوزه را معرفی می کند الگوریتم های خوشه بندی با دو سناریو فرضی در ذهن در نظر گرفته می شود خوشه بندی query آنلاین با محدودیت کارآمدی شدید و خوشه بندی آفلاین با تاکید بر صحت انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای الگوریتم ها همراه با یک جدول خلاصه وی

پیشرفت های اخیر در زمینه خوشه بندی داکیومنت

Recent Developments in Document Clustering

این گزارش مروری کوتاه بر وضعیت فعلی پژوهش های انجام گرفته بر خوشه بندی داکیومنت دارد و پیشرفت های اخیر در این حوزه را معرفی می کند. الگوریتم های خوشه بندی با دو سناریو فرضی در ذهن در نظر گرفته می شود: خوشه بندی query آنلاین با محدودیت کارآمدی شدید و خوشه بندی آفلاین با تاکید بر صحت انجام. تجزیه و تحلیل مقایسه ای الگوریتم ها همراه با یک جدول خلاصه ویژگی های مهم انجام شده و مشکلات باز و همچنین تحقیقات آتی در این حوزه مورد بحث قرار می گیرد.

محتوا

  1. ۱٫ مقدمه
  2. ۲٫ خوشه بندی خوب، بد و زشت
  3. ۳٫ مدل فضای برداری

۳٫۱ پیش‌ پردازی

۳٫۲ مثال

  1. ۴٫ توسعه k-means

4.1 k-meanکروی آنلاین

۴٫۲ k-means کرنل

  1. ۵٫ الگوریتم زایشی

۵٫۱ مدل گاسین

۵٫۲ حداکثر انتظار

۵٫۳ مدل میزس-فیشر

۵٫۴ k-means مبتنی بر مدل

  1. ۶٫ خوشه بندی طیفی

۶٫۱ خوشه تقسیم و ادغام

۶٫۲ خوشه بندی fuzzyفازی

  1. ۷٫ کاهش ابعادسنجی

۷٫۱ تجزیه و تحلیل مولفه های اصلی

۷٫۲ تجزیه ماتریس نامنفی

۷٫۳کوکلاسترینگ طیفی نرم

۷٫۴ لینگو

  1. ۸٫ مدل مبتنی بر عبارت

۸٫۱ خوشه بندی درختی

۸٫۲ نمودار ضمیمه داکیومنت

  1. ۹٫ تحلیل مقایسه ای

۹٫۱ خوشه بندی جستجو Query

9.2 خوشه بندی مجموعه

۱۰٫ نتیجه گیری

مقدمه

خوشه بندی داکیومنت و یا متن زیر مجموعه ای از حوزه بزرگتر از خوشه بندی داده ها است که مفاهیم را از زمینه های بازیابی اطلاعات (IR)، پردازش زبان طبیعی (NLP)، و یادگیری ماشین (ML) قرض می گیرد. خوشه بندی اسناد از این پس به سادگی به عنوان خوشه بندی معرفی شده است.

فرایند خوشه بندی با هدف کشف گروه بندی های طبیعی است و بنابراین یک نمای کلی از رده ها(موضوعات) در مجموعه اسناد ارائه می دهد. در زمینه هوش مصنوعی،به عنوان یادگیری ماشین بدون سرپرست شناخته شده است. خوشه بندی را نباید با طبقه بندی اشتباه گرفت. در مسئله طبقه بندی شماره رده و ویژگی های آن بصورت قیاسی شناخته شده است و اسناد در این رده اختصاص داده است. در مقابل، در مسئله خوشه بندی همانطور که در شماره۱ است ویژگی ها و یا عضویت (ترکیب) هر رده از پیش شناخته شده است. این تفاوت در شکل ۱ نشان داده شده است. طبقه بندی مثالی از یادگیری ماشینی نظارت شده است.

*******توجه توجه توجه*******

هرگاه آنچه که لازم دارید رو پیدا نکردین پس از عضویت در شبکه تلگرامی آنلاین خدمت رباط هوشمند ما شما رو به تلگرامفون ۰۹۲۱۹۵۱۶۲۵۶ارجاع داده و شما درخواستتون رو میتونید عنوان نمایید در اینصورت مطمئنا در اولین و در اسرع وقت به درخواست  شما پاسخ داده خواهد شد . در نظر داشته باشید که بدون توجه به عنوان و زمینه خواسته خود حتما رضایت شما جلب میشود.وقطعا ناامید نخواهید شد. انشاالله.

شبکه تلگرامی آنلاین خدمت

تگ ها و کلیدواژه های مرتبط:
خوشه بندی خوب، بد و زشت;kmeans کرنل;مدل فضای برداری;kmeanکروی آنلاین;توسعه kmeans;الگوریتم زایشی;مدل گاسین;مدل میزسفیشر;حداکثر انتظار;kmeans مبتنی بر مدل;خوشه بندی طیفی;خوشه بندی fuzzyفازی;خوشه تقسیم و ادغام;تجزیه ماتریس نامنفی;کوکلاسترینگ طیفی نرم;لینگو;خوشه بندی درختی;نمودار ضمیمه داکیومنت;تحلیل مقایسه ای;خوشه بندی جستجو Query

ضمنا پیشنهاد ویژه ما بازدید از شعب ویژه که در زیر آمده است:

http://kar4all.ir

http://kar4you.ir

http://gotofiles.ir

http://mastanehatline.ir

http://mastanehupline.ir

http://coffinetmastaneh.ir

http://nezamazmon.ir

http://1000kala1001khedmat.ir